1986’da, Perez, eğitmenliğini yaptığı aerobik sınıfında kullandığı aerobik müzikleri kasetini unuttuğu için arabasındaki, geleneksel salsa ve merenge müziklerinden oluşan kasetleri alır ve aerobik için geleneksel olmayan bu müziklerle doğaçlama bir ders yapar. Öncelikle Kolombiya ‘da başarı yakalayan bu tarzı, daha sonra Amerika ‘ya taşır (1999). Burada, Alberto Perlman ve çocukluk arkadaşı COO Alberto Aghion ile bir araya gelir ve bu üçlü, demo reel demosunu ortaya çıkarır. Bu demo sonrasında zumba, Fitness Quest adlı şirket tarafından lisanslanır ve doğrudan pazar kampanyalarına ve bir dizi ev videosu üretimine geçilir.


Zumba Kursu
Zumba Kursu
Zumba Kursu


ZUMBA FITNESS NEDİR?

Zumba Fitness bir kardiyo çalışmasıdır. Egzersiz yapısından dolayı bel, karın ve bacakları güçlendirir. Bir zumba dersi yaklaşık 600 ile 1000 kalori yakmanızı sağlar ve bu kilo vermenizi hızlandırır.

Zumba’nın canlı hareketleri, hem moralinizi yükselten endorfinleri salgılamanızı sağlayacak hem de dans ettikçe tüm endişelerinizi kafanızdan atmanıza yardımcı olacaktır. Her şarkıya göre farklı hazırlanmış koreografilerle sıkılmadan devam edeceğiniz bir sağlık programını oluşturabileceksiniz.

ZUMBA FITNESS PROGRAMIMIZ

Haftada 1 ders,
Haftada 2 ders,
Haftada 3 ders programlarından herhangi bir programı seçebilirsiniz.
Derse katılımlarda yaş sınırlaması yoktur.
İstediğiniz seansımız için tanıtım dersi talep edebilirsiniz.
Tanıtım dersimiz ücretsizdir.

Kendi grubunuzu oluşturabilir (en az 6 kişi), size uygun zaman dilimlerinde ders planı oluşturabilirsiniz.

Haftalık ders programımız ve fiyat hakkında bilgi almak için 0224 451 44 15’i arayabilirsiniz.

 

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!