TANGO EVİTA DANS VE SANAT MERKEZİ

Tango Evita Dans ve Sanat Merkezi, 19 Mayıs 2010′da  kurulmuştur.

Akademik kadro ve metodlarla “Doğumdan sonsuza kadar dans ve sanat.” ilkesiyle yola çıkan, sizin için özenle düzenlenmiş mimariyle sağlıklı ortamlarda hizmet vermeyi görev edinmiştir.

Dünya danslarıyla birlikte Anadolu danslarının da öğretilmesi ve uygulanmasını hedefleyen merkezde, yalnız dans değil sağlıklı yaşamanız için gerekli olan egzersiz programları ve seminerleriyle de katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Çocuk eğitimine önem veren merkez, bale, çocuk ve dans, yetenek seçimi ve yönlendirme ihtisas alanlarıyla, çocuklarımızın yaşam boyu yapacağı sportif aktiviteleri için alt yapı sağlayan temel eğitimleri de kapsamaktadır.

Toplumun her kesimine hitap edecek olan merkezde, engelli çocuklar ve yetişkinler için de entegre programlar bulunmaktadır.

Tango Evita Dans ve Sanat Merkezi 12 Eylül 2012′den itibaren Milli Eğitime bağlı Özel M.E.B Tango Evita Dans ve Sanat Merkezi/Kursu olarak hizmet vermektedir.

Tango Evita bir Viva Story kuruluşudur.

VİZYON & MİSYON

Vizyon

Dans ve eğitim kalitesinden ödün vermeden bütün faaliyetlerde, uluslararası düzeyde mükemmelliğe ulaşmak ve en iyi öğretim kadrosu ile Türkiye’de ve Dünya’da önemli bir yere sahip olmaktır.
 

Misyon

Topluma evrensel dansın ulaşmasını sağlamak, dansa bakış açısını geliştirmek, toplumun gelişmesine katkıda bulunmak, yaratıcı ve üretken düşünebilen çocuklar ile gençler yetiştirmektir.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!